Logo Logo
Aspirin C 10 šumivých tablet
Aspirin C 10 šumivých tablet
Krátky popis Exkluzívní produkt Aspirin C 10 šumivých tablet od výrobce Aspirin u nás najdete výhodně od 129 Kč
Obvyklá cena
  • 129
  • 149 Kč
  • 13 %
Výrobce/Značka
Aspirin
EAN 8590322000434
Hodnocení
ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 šumivé tablety dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin, obvykle 6 šumivých tablet denně Maximální denní dávka je 10 šumivých tablet Složení: Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 400 mg a acidum ascorbicum 240 mg v jedné šumivé tabletě Pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová Upozornění: Přípravek ASPIRIN C obsahuje sodík Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK 
Dostupnost out of stock
Další produkty od výrobce Aspirin
Další produkty v kategorii Bolest kloubů