Logo Logo
Acifein 10 tablet
Acifein 10 tablet
Krátky popis Neodolatelný produkt Acifein 10 tablet od výrobce Acifein u nás najdete výhodně od 55 Kč
Obvyklá cena
  • 59
Výrobce/Značka
Acifein
EAN 8594002959005
Hodnocení
ACIFEIN obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, jejíž bolest tlumící účinek je zvýrazňován kofeinem a paracetamolem Tablety ACIFEIN jsou určeny k léčbě mírné a středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zad a zubů Dále jsou vhodné při bolestech kloubů a svalů spojených s akutními chřipkovými stavy Přípravek ACIFEIN tablety jsou určeny pouze pro dospělé a dospívající od 16 let Jak se přípravek ACIFEIN tablety užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají při bolesti 1-2 tablety dle potřeby několikrát denně každých 4-6 hodin Denní dávka by neměla překročit 6 tablet  Složení: Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 250 mg, paracetamolum 200 mg a coffeinum 50 mg v jedné tabletě Pomocnými látkami jsou glycin, kukuřičný škrob, mastek, hyprolosa   LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK   
Dostupnost out of stock
Další produkty v kategorii Bolest kloubů